Společnost AMICA COMMERCE přišla se zajímavým nápadem: Aby v prodejních centrech odlišila své spotřebiče od výrobků jiných značek, přiřadila jim vůně - například chladničky voní po jahodách, pračky po levanduli… Pokud si tedy již dopředu vyberete ze široké nabídky trhu značku AMICA, nemusíte ji v prodejnách dlouho hledat – stačí se zhluboka nadechnout a jít za vůní…

Vestavná chladnička od Amicy. Klikněte pro větší obrázek!Chladničky ALFA LINE
Alfa Line od společnosti AMICA COMMERCE je nová řada kombinovaných chladniček s mrazákem, které jsou vysoce funkční, úsporné, praktické při používání, a navíc vaši kuchyň i zkrášlí. Většina výrobků této řady je vybavena kontrolním panelem s digitálním displejem, který umožňuje přesné nastavení údajů i jejich snadnou kontrolu, a zabudovaným rádiem, díky němuž můžete kdykoliv poslouchat oblíbené rozhlasové stanice. V základní výbavě jsou dále Air systém s ventilátorem, skleněné police se zešikmeným rámečkem, který zajišťují stabilní polohu lahví, nastavitelné plastové poličky ve dveřích, speciální tvarované plastové police na láhve a ergonomická držadla. Energetická třída A, automatické rozmrazování a možnost výběru levého či pravého otevírání dveří jsou samozřejmostí.

Cena závisí na provedení výrobku, například AK 314 „nerez“ stojí 17 990 Kč, AK 313 bílá 12 990 Kč.

Více informací najdete na http://www.amica-spotrebice.cz/.

Pro další informace se obraťte na agenturu Botticelli, spol. s r. o., Thomayerova vila, Ke Krčské stráni 1/612, 140 00 Praha 4, kontaktní osoba Hana Saitzová, MT 602 426 628, hana.saitzova@botticelli.cz.