…to je ta příjemná část grilování. Méně oblíbený pak bývá závěrečný úklid, ať už se jedná o klasické otevřené či uzavřené venkovní grily nebo o lávové kameny. Mytí a zbavení roštu či kamene usazenin a připálenin není právě oblíbenou a jednoduchou činností.

 

Pro všechny milovníky grilování je tu však řešení!

A tím je vysoce účinný gel Carbon remover z řady produktů TABLEAU Care CZ, který dokonale odstraní připáleniny a nánosy mastnoty. Zapomeňte na chvíle strávené v potu tváře nad grilem s kartáčem v ruce. Carbon remover gel stačí nanést na rošt či kteroukoliv jinou znečištěnou část grilu či kamene. „Prostředek nechte několik minut působit. Gelová konzistence spolehlivě pronikne do struktury zuhelnatělých nečistot a napomůže k jejich snadnému odstranění,“ radí pan Evžen Nýdrle, jednatel společnosti TABLEAU. Očištěnou plochu na závěr pečlivě omyjte vodou a pak už je vše připraveno na další báječné grilování! Přípravek je také vhodné kombinovat s koncentrovaným čisticím prostředkem na odmašťování CLEAMEN 210 a odstraňování připálenin CLEAMEN 240.

Cena: Carbon remover - 459 Kč

           CLEAMEN 210 – 78 Kč

           CLEAMEN 240 – 136 Kč

Kde zakoupit: www.peceodomov.cz

 

Pohodlnější život

Společnost Pohodlnější život vznikla v roce 2007 v Praze. Primárně se orientuje na poskytování úklidových služeb soukromým i komerčním subjektům. Řadí se mezi přední odborníky v péči o domov a to na základě osvědčení získaných u České společnosti pro jakost a členství v České asociaci úklidu a čištění. K úklidu používá profesionální čisticí prostředky předních světových firem. Více o společnosti na www.pohodlnejsizivot.cz.Autor: Zuzana Ottová | Fotografie: www.pohodlnejsizivot.cz