Tajemství staré almary

Naše první tajemná chladící skříňka se tváří jako naprosto obyčejná stará almara, která díky svému pokročilému stáří nemá ani nejmenší potuchy o chladicí technice.

Tento nápad jistě ocení především majitelé kuchyní laděných ve starém rustikálním duchu. Pokud byste svou ledničku ve starobylém kabátku umístili mimo kuchyni, nejspíš by nikoho ani nenapadlo, jaké lahůdky může v sobě ukrývat.

 Lednička schovaná ve skříni.
 Lednička schovaná ve skříni.

Tulipánové potěšení

Také vás nebaví dívat se na čistě bílý anebo nerezový design tzv. bílého nábytku? Rozjeďte to s parádní chladničkou zdobenou tulipány.

Nerezové hrany sice leccos napoví o pravděpodobném účelu této skříně, rozhodně se však nejedná o tradiční kousek. Její bledě modrá sousedka jí může jen tiše závidět. Tulipánová lednička bude slušet zejména kuchyním se žlutými stěnami nebo červeně zbarvenými skříňkami.

 Květinovou variantu chladničky rozhodně nelze přehlédnout.
 Květinovou variantu chladničky rozhodně nelze přehlédnout.

Záhada nejen pro blondýnku

Záhada pro blondýnku. Tak by mohli zlí jazykové pojmenovat ledničku s neokoukanou retro tváří jménem Bi-axis fridge. Moderní chladnička, která se tváří, že zná historii, je místo obvyklé vertikální pozice postavena horizontálně, takže připomíná všechno možné, jen ne chladničku.

Nám svým designem připomíná dvojitou myčku, prádelník, anebo hybridní topení. A co připomíná vám?

 Horizontálně položená Bi-axis fridge.
 Horizontálně položená Bi-axis fridge.

Kuchyň plná fantazie

Nenechte se zmást obrázky umístěnými na dveřích nerezové chladničky a mrazáku. Skutečně se jedná o zásobárnu potravin.

Motiv hořících plamenů v žádném případě nemá vliv na funkci. Pokud máte raději vodu nežli oheň, vsaďte na chladničku vlevo. Že si nemůžete dovolit investovat do takové designové chladničky? Krásné obrázky podle vašeho vkusu a vaší fantazie se dají nalepit na běžné chladničky. Chce to jen trochu odvahy a šikovné ruce...

Obrázky na dveřích chladničky a mrazáku báječně oživí interiér.
Obrázky na dveřích chladničky a mrazáku báječně oživí interiér.

Text: Markéta Tomášková
Foto: dec0r.com, furnicraft.info