Šikovný pomocník

Personal Soup Chef udělá vaši oblíbenou polévku rychle a navíc takřka sám. Sám za vás nakrájí zeleninu, takže nemusíte riskovat poranění ani kritiku strávníků za velké kousky.

Polévku pak přístroj připravuje na ideální teplotu. Celkem je schopný uvařit dva a půl litru polévky, což by na většinu příležitostí mělo stačit.

Uvnitř vařiče jsou pochopitelně čepele, které sekají zeleninu a zároveň lehce míchají veškeré ingredience, zatímco se vaří.

Načasované vaření

Vynikajícím pomocníkem na Personal Soup Chef je také časovač, který je možné nastavit až čtyřiadvacet hodin dopředu. Do přístroje tak můžete vložit ingredience, načasovat ho a vrátit se třeba za půl dne k připravené polévce, kterou můžete ještě za tepla servírovat.

Přístroj umožňuje polévku ohřát na širokou škálu teplot, takže se nemusíte bát vlažného nebo naopak příliš horkého výsledku.

V Personal Soup Chef je rovněž vyjímatelná část, do které v případě složitějších receptů můžete vložit třeba bylinky na dochucení. Připravujete-li vývar, můžete do něj vložit i nějakou tu kost. Byť je pravdou, že zrovna kvalitní vývar by se měl připravovat asi trochu jinak.

Personal Soup Chef stojí v přepočtu necelé tři tisícovky a můžete si ho objednat na zahraničních internetových obchodech.

Text: David Sillmen
Foto: Personal Soup Chef