Vůně pražených ořechů

Přitom to není složité a už vůbec ne s automatickým pražičem, který odvede prakticky veškerou práci za vás. Jediné, co musíte obstarat, jsou právě oříšky a o zbytek už se postará přístroj. Domácnost vám pak provoní nádherná vůně pražených ořechů.

Samotné pražení je pouze jednou z funkcí automatického pražiče. Lopatka umístěná uvnitř zařízení ořechy míchá a prohazuje tak, aby byly všechny opraženy rovnoměrně. Kromě toho je možné využít nejrůznějších polev, ve kterých bude pochoutka smáčena.

Praktická hračka

Šikovný přístroj je vybaven 1000wattovou zabudovanou jednotkou, která dokáže ořechy opražit na celé ploše za pouhých sedm minut. Povrch, na kterém se ořechy praží, je nelepivý a stejně jako ostatní části se dá jednoduše omýt.

Ačkoliv se jedná o výrobek určený především k produkci pražených ořechů, nemusíte ho využívat pouze za tímto účelem. Pakliže dostanete chuť na popcorn, není problém ho v tomto zařízení připravit. Pravdou však je, že velikostí vyhovuje především ořechů a popcorn tak budete muset dělat na vícekrát.

V zahraničních internetových obchodech je automatický pražič ořechů k dostání pod názvem Automatic Nut Roaster za 50 dolarů, tedy cca. 1000 Kč.

Tetx: David Sillmen