Soutěž probíhá od 14.11.2011 do 8.12.2011.

JAK se můžete zapojit do soutěže?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a zvolenou správnou odpověď zaslat na tel. Číslo 900 12 09.

Soutěžní otázka zní:

Jak dlouho působí na českém trhu společnost Marimex?

a) 5 let – posílejte SMS ve tvaru: MARIMEX A
b) 10 let - posílejte SMS ve tvaru: MARIMEX B
c) 18 let - posílejte SMS ve tvaru: MARIMEX C

Čím větší počet SMS se správnou odpovědí odešlete - tím vyšší máte šanci na výhru. Ze správných odpovědí pak bude vybrán vítěz soutěže - vyhrává ten, kdo zašle v pořadí 1000. správnou SMS odpověď.

Navíc ten, kdo zašle 500., 2000. a 3000. SMS v celkovém pořadí příchozích správných SMS, získá nafukovací matraci Lounge!

Do soutěže jsou přijaty pouze SMS, které do systému SMS-centra dorazí od 8:00 hodiny dne 14.11.2011 do 8.12.2011 do 20:00 hodin.

Výhru vítězi doručí společnost Marimex – hlavní partner soutěže, na základě předchozí e-mailové nebo telefonické dohody.

Soutěžit můžete od 14.11.2011 do 8.12.2011

CENA JEDNÉ SMS JE 9 KČ VČETNĚ DPH.

Hlavní partner soutěže je společnost Marimex

SLUŽBU TECHNICKY ZAJIŠŤUJE ATS, S. R. O., INFOLINKA 776 999 199, WWW.PREMIUMSERVICES.CZ

 

Co můžete vyhrát?

InfraMar 3000


Originální infrasauna InfraMar (dříve pod označením Deluxe) je vhodná pro dvě osoby. Svou podobou finským saunám jsou oblíbené u velké části zákazníků. Díky kvalitnímu zpracování vyniká bezsukovostí a téměř nulovou smolnatostí. Montáž infrasauny zabere pouhých 35 min. Vlnová délka infrazářiče: 6 - 16 micrometrů. Splňuje nejpřísnější směrnice EU.

Rozměr (cm): šířka x hloubka x výška 120 x 120 x 194. Infrasauny InfraMar (dříve pod jménem infrasauny Deluxe) mají design, který je nejvíce známý na českém trhu. Díky své podobě s finskými saunami jsou oblíbeny u velké části zákazníků. Ovšem na rozdíl od tradiční finské sauny jsou infrasauny InfraMar vhodné i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Jejich největší výhoda spočívá v energetické nenáročnosti a jednoduché montáži, která zabere 35 minut. Infrasauny splňují nejpřísnější směrnice EU.

  • jednoduchá a rychlá montáž (35 minut)
  • vyrobeno z kvalitního dřeva (kanadský jedlovec)
  • energetická nenáročnost

 

Nafukovací matrace Lounges s odepínatelnými zády

Navíc dva vestavěné držáky na pití. Držáky na pití jsou vhodné například na odložení hodinek, mobilu nebo brýlí. Dále v balení kromě praktické tašky najdete elektrickou pumpičku pro rychlejší nafouknutí. Nafouknuto za 2 min. Naše nafukovací matrace mají vestavěné vnitřní konstrukce, které zajišťují pravidelné rozmístění vzduchu. Pokud si do postele lehnete, nezačne se vzduch pod vaší vahou přesouvat do okrajů postele, a vy tak pod sebou neztratíte stálou pevnost postele. To samé se stane v případě, že máte neklidné spaní a různě se převalujete, vzduch v matraci zůstane tam, kde má, a nevzniknou tak nepříjemné prohlubně nebo nepravidelný tvar nafukovací matrace.Fotografie: Marimex