Osobitý výraz řady Metalic Line předčil všechna očekávání. Celou řadu provází přitažlivý design a funkčnost i lehká hra detailů.

Pojetí celé řady doplňuje slušný uživatelský komfort, který nezapomíná na všestranné využití celé série. Jednotlivé modely lze vzájemně kombinovat a doplňovat. Kompaktnost a zpracování jednotlivých spotřebičů vybízí k nákupu a k postupnému dokoupení celé řady.

Každý spotřebič byl vyvinut tak, aby bylo možné dosáhnout maximálního vizuálního efektu spojeného s praktičností a minimálním úsilím vynaloženým při používání a údržbě. Spotřebiče v imitaci kovu udrží svůj vzhled bez ohledu na provoz, konzervativní typy potěší „chladné“ a jemné detaily zpracování.

Metalic Line si najde místo v každé domácnosti. Vizuální dojem „kovového“ zpracování oživí nejen prostor v kuchyni a nabídne bližší pohled na plastové imitace kovů.
I přes velmi uživatelsky příjemné a výtečné vlastnosti dílů řady Goddess Metalic Line není jejich pořizovací cena nikterak vysoká, pohybuje se řádově okolo tisíce korun v závislosti na vybraném modelu.

Dopřejte sobě i své kuchyni dokonalou kombinaci vzhledu tradičních materiálů s nejmodernější technologií zajišťující příjemné a téměř bezúdržbové užívání. Metalic Line v moderním kovovém designu splňuje představy o spotřebičích v moderní a rychlé gastronomii. Nezbývá než dodat: Pro výjimečnou kuchyni a zážitkovou gastronomii zvolte řadu Goddess Metalic Line

A čím se může pochlubit řada Metalic Line?
 

 

Kuchyňský robot Goddess FP 201SS Metalic line

Univerzální kuchyňský pomocník přijde při každém vaření vhod. Zvláště, když zvládne 9 funkcí, včetně mletí kávy či odšťavňování. Zakoupit jej můžete zde.

 

Stolní mixer Goddess FP 121 SS Metalic line

Stolní mixér Goddess FP121SS se skleněnou nádobou má silný motor o výkonu 600 W, se kterým není problém ani nasekat led. Bližší informace naleznete zde.
 

 

 

Tyčový mixér Goddess MIH 111SS Metalic line

Mixér Goddess MIH111SS má tichý motor s výkonem 400 W a nadčasové nerezové provedení. Koupíte jej zde.

 

 

Ponorný mixér Goddess MIH 131SS Metalic line

Mixování, šlehání i sekání zvládne ponorný mixér Goddess MIH13. Bohaté vybavení doplňuje i praktický držák na zeď. Bližší informace naleznete zde.

 

Ruční šlehač Goddess MIB 133SS Metalic line

Ruční šlehač, mixér a hnětač, tedy 3 v 1 - Goddess MIB133SS zvládne mimo pěti rychlostí také mimořádně výkonný turbo stupeň. Zakoupit jej můžete zde.

 

Odšťavňovač Goddess JUI 151SS Metalic line

Odšťavňovač Goddess JUI 151SS s výkonem 900 W promění čerstvé ovoce a zeleninu na lahodné šťávy. Koupíte jej zde.

 

Sekáček potravin Goddess CHO 162SS Metalic line

Goddess CHO 162 SS rychle připraví ingredience nejen na saláty, poradí si také se zmrazeným ovocem nebo ledovými kostkami. Bližší informace naleznete zde.