Klikněte pro větší obrázek! Sencor SHB 4353 – Cena: 490 Kč
Ruční mixér je praktický pomocník, který se vejde do každé kuchyně. V případě ponorného mixéru Sencor SHB 4353 to platí především. Je to velmi malý ruční mixér s ergonomicky tvarovanou rukojetí a nerezovým sekacím nožem. Přední panel je vyrobený z hliníku. Mixér má dvě rychlosti. Příkon je 400 W. Při manipulaci s mixérem určitě oceníte, že má odnímatelný nástavec, který můžete umýt také v myčce na nádobí.
Naše hodnocení: Dobrá volba pro nenáročné, kteří nechtějí příliš utrácet.


Klikněte pro větší obrázek!Tefal Prep'Line 814231 – Cena: 949 Kč

U tohoto ručního mixéru s odnímatelným tyčovým nástavcem vás osloví především jeho vysoký výkon. K dispozici máte celkem pět rychlostních stupňů a tlačítko TURBO. Praktické je také tlačítko, které slouží k uvolnění nástavců. Hnětací háky a šlehací metly jsou vyrobeny z nerezové oceli. Příkon je 200 W. Přístroj můžete zakoupit buď v klasické bílé barvě nebo v módním odstínu mango. Součástí balení je i šlehací nádoba.
Naše hodnocení: Velmi dobrý přístroj s řadou šikovných funkcí!




Moulinex DDJ242 Turbomix Plus – Cena: 699 Kč
Klikněte pro větší obrázek!Velmi oblíbený ponorný mixér značky Moulinex s kroužkem pro zavěšení na zeď. Jistě oceníte jeho ergonomickou rukojeť, díky níž se s mixérem pohodlně pracuje. Odnímatelná tyč zase umožňuje snadné čištění i mytí v myčce. Příkon je 300 W. K mixéru patří šikovná mixovací nádoba s objemem 800 ml, měrka a speciální hubice pro vylévání.
Naše hodnocení: Osvědčená klasika, pro běžné úkony bohatě stačí.


Těžko hledat časopis o bydlení, v němž byste nenarazili na toto slovo - design. Moderní slovo, které v sobě spojuje účelnost a estetičnost. Moderní žena by měla být hezká a chytrá. A jaká by měla být moderní kuchyně? Designovaná? Vlastně také hezká a chytrá. Klikněte pro větší obrázek!


ETA 101990000 PIERROT – Cena: 690 Kč

ETA, to je známá značka s mnohaletou tradicí, které čeští spotřebitelé důvěřují. Ruční tyčový mixér Pierot s nerezovým mixovacím nožem představuje sympatickou kombinaci estetické a praktické stránky. Jednoduché ovládání, jednoduchý design. Ovládá se pomocí tlačítkového spínače. Příkon je 220 W. Pokud jde o bezpečnostní aspekt, za zmínku rozhodně stojí protiskluzový reliéf na jeho držadle. V horní části mixéru najdete šikovné závěsné očko.
Naše hodnocení: Bravo! Za dané peníze je to velmi dobrý přístroj, který může směle konkurovat věhlasným světovým značkám!

Text: Markéta Veselá
Foto: archiv firem , profimedia.cz