Hot-Dog Gallet MAH 406 – Cena: 546 Kč

Tento výrobník má rozměry 33 x 26 x 21 cm, váží 1 kg a jKliněte pro zvětšení!eho příkon je 380 W. Zásobník na 16 kusů párků má opatřen barevným plastovým poklopem s rukojetí, díky němuž se spotřebič dobře přenáší a plastové víko zároveň brání popálení nebo opaření se. Varná nádoba má nepřilnavý vnitřní povrch a zásobník páry je vyjímatelný. Velkým plusem výrobku Gallet je jeho variabilnost, kromě hot dogů s ním můžete také uvařit vejce nebo třeba kukuřici. K tomu slouží nástavec na 1 až 5 kusů vajec nebo na dva klasy kukuřice. Varná nádoba se spouští dvoustupňovým spínačem a lze ji zapnout i samostatně bez nahřívání nerezových hrotů.

Plusy: Variabilita, dobré vybavení a veselý design.

Minusy: Výrobku nelze nic vytknout.

Hot-Dog Singer 4in1 EHD-1 – Cena: 485 Kč Kliněte pro zvětšení!

Výrobek firmy Singer se může pochlubit tím, že je velmi snadný k obsluze, s jednoduchým plněním a čištěním. Klasikou je bílý design s odnímatelnou nádobkou pro ohřev a udržování teploty potravin. Nízká je i hmotnost přístroje 850g, napětí 230V ~ 50Hz. Práci přístroje můžete sledovat kontrolkou zapnuto/vypnuto.

Plusy: Hmotnost a jednoduchá obsluha.

Minusy: Absence rukojeti na víku, pouze jeden hrot.

Hot Dog Rohnson R-222 – Cena: 493 Kč

Tento výrobek má sympatický, i když trošku málo nápaKliněte pro zvětšení!ditý bílý design a dva nerezové trny k ohřevu pečiva. Plastová nádoba pojme cca 8 - 15 párků (záleží na velikosti). Příkon přístroje 350 W je standardní, hmotnost 1 kg i cena 493 průměrná. Světelná signalizace je s tlačítkem on/off a možností uvařit v nádobě i vejce nebo kukuřici příjemná.

Plusy: Dva hroty, jednoduchá obsluha, design a tvar.

Minusy: Absence rukojeti na víku.

Text: Pavla Zigová
Foto: http://www.proton.cz/ ;; http://www.nakupka.cz/ ; http://www.elektro-nej.cz/