Po úspěšné první sezóně stejnojmenného seriálu se tuzemští diváci zkraje září dočkali pokračování pořadu z vlastní produkce TV Paprika. V nových dílech Česko-slovenského mlýnku na recepty se kuchaři, kuchařky i kuchtíci mohou těšit na dohromady osm desítek nápadů na národní klasiku obou zemí či lehké a delikátní pokrmy Středozemí, v cestě za teplou a studenou kuchyní včetně dezertů dojde na gastronomické výlety i mimo Evropu.

Můžete se těšit na zajímavé hosty

Mezi pozvanými hosty, kteří vedle vaření pobaví diváky veselým a vtipným vyprávěním, ani letos nechybí okouzlující ženy a šarmantní muži. Pozvání přijali herečky Vica Kerekes (Muži v naději), Petra Hřebíčková (Muži v naději, Obsluhoval jsem anglického krále), moderátorka Adriana Poláková, herci Marián Labuda mladší (Král Ubu) a Marek Majeský (Bathory) nebo tanečník Denny Ratajský.

Autoři pořadu rozdělili recepty do několika kategorií pro snazší orientaci diváků. Zatímco některé pokrmy patří mezi zdravé, byť časově náročnější delikatesy (například jehněčí kolínko s hříbkovými bramborami), přípravy jiných zaberou jen chvilku a zároveň potěší peněženku (např. ořechová buchta s drobenkou).

S novými epizodami Česko-slovenského mlýnku na recepty se budou diváci TV Paprika setkávat denně až do konce roku 2012.

Co dalšího uvidíte v TV Paprika

TV Paprika je placený tematický televizní kanál zaměřený na gastronomii. Umí inspirovat, dávat rady, ukazovat příklady, návody a postupy, což všechno může pozorný divák využít k vlastní tvorbě pokrmů, přípravě nápojů nebo úpravě stolu či prostředí. Na obrazovce dlouhodobě představuje mezinárodní (Jamie Oliver, Gordon Ramsay nebo Nigella Lawsonová) i domácí hvězdy (Iveta Fabešová, Laci Hornáček).
 Autor: redakce | Fotografie: archiv