Jmenuje se Radůza a nápadem na vlastní stránky se začala zabývat asi před sedmi lety. Od uvažování nebylo daleko k činům, a tak si v roce 2006 založila vlastní stránku. Jen tak. Protože ji bavilo vaření a chtěla se dělit s ostatními o recepty na dorty.

Protože nešlo o podnikatelský záměr, ale jenom o koníčka, nechtěla do webu nijak investovat, a tak si našla službu eStranky.cz, kde si pomocí jednoduchých šablon, s nimiž je velice snadná práce i pro počítačové analfabety, sama vyrobila první verzi receptového webu. Zpočátku se jenom bavila, dělila se o své zkušenosti se svými čtenářkami, plnila svou stránku recepty na dorty.

Pak začalo přibývat návštěvníků, a tak si řekla, že by stálo za to obsah rozvinout. Dnes u Radůzy najdete také články na téma jídlo a vaření, a hlavně přes tři a půl tisíce receptů a nápadů i rad, které se týkají nejen pečení sladkostí, ale také vaření všeho, co si jen dokážete představit.

A protože takový potenciál nemohla Radůza nechat ležet ladem, rozhodla se, že si ze svého koníčka udělá obživu. Na své stránky začala shánět reklamu a dnes říká: „Provozování vlastních stránek je občas nadlidský úkol, protože sama musím zvládat psaní obsahu, správu webu i shánění inzerce, ale dělala bych to stejně a s láskou, i kdyby stránky nevydělaly vůbec nic.


Ale ony vydělávají a mohou vydělávat i vám. A nejen s tématem vaření, ale i s jakoukoli službou nebo prací, kterou ovládáte a na jejíž propagaci jste si dosud vlastní stránky neudělali. A pokud si je založíte do 30. 6. 2012, může vás odborná porota odměnit jako jednoho ze tří nejšikovnějších výherců pěknými cenami – podívejte se ostatně sami na www.domenazakorunu.cz

 

 Fotografie: www.raduzyrecepty.com