CHUŤ A STYL JE TU!

Už nyní můžete kupovat nový časopis Chuť a styl, který navazuje na Kuchyně.cz.

Co ta změna přinela? Třeba novou grafickou úpravu a ještě krásnější fotky jídel a také na to, že si budete moci do svého časopisu psát vlastní poznámky k receptům – nechali jsme vám na ně prostor.

Budeme vařit nejen jídlo, ale také lektvary pro krásu a zdraví, budeme se věnovat i jídelním tématům, která jsou „na hraně“ – příště třeba vaření s konopím.

Kromě receptů, na něž jste zvyklí, najdete ještě nápady na dekorace do kuchyně, trendy ve stolování i v zařizování kuchyní – tedy styl. Protože od vás dostáváme celou řadu cestovatelských postřehů a dopisů z cest, zařadili jsme také cestování za jídlem s recepty z různých koutů světa. Dalším častým tématem vašich dopisů jsou diety – ať už ty redukční, nebo zdravotní. Pravidelně tedy budete moci očekávat recepty pro ty, kteří mají jídelníček ochuzený o cukry, lepek nebo tuky a zároveň pro permanentní redukční dietáře zařazujeme seriál kulinární koučky o tom, jak jíst s radostí a bez výčitek – prý se tak daleko lépe hubne. A koho baví výlety do minulosti, potěší ho seriál o gastronomii úplně od začátku.

Co se NIKDY NEZMĚNÍ? Recepty, které v našem časopise najdete, budou pořád z dostupných surovin, které koupíte v každém supermarketu, a budou fungovat stejně dobře jako ty v minulosti. Prostě žádné „kachní tváře v páře“, jak říkávala moje babička načinčaným neuvařitelným specialitám z nablýskaných časopisů.

Pevně věřím, že se vám nová podoba Kuchyně.cz Chuť a styl bude líbit a bude vás bavit stejně tak jako nás, když ji pro vás připravujeme.
Vlídný podzim, krásně voňavé vánoční cukroví a dobrou chuť přeje

Jana Zbyňková

 Autor: Jana Zbyňková