Letní grilování

Letní grilování

Grilování patří k létu stejně jako připálená záda. Ale ono to chce trochu fištrónu a umu, aby maso z grilu neskončilo stejně jako ta rudá záda. Pokud se chcete dozvědět od grilování všechno a ještě něco navíc, vstupte a čtěte nás letně-grilovací speciál!


Retrovaření

Retrovaření

Pokud si myslíte, že vaření s celebritami je čistě novodobá záležitost, vyvedeme vás rychle z omylu. Se svým kulinářským uměním se chlubili už herci a herečky za první republiky, stejně jako v éře poválečné.


Jíme kytky

Jíme kytky

Že jsou květiny tak krásné, že by bylo škoda je jíst? Naopak! Některé jsou tak chutné, že by je bylo škoda nejíst! Které patří nejen do vázy, ale i na talíř, a jak je připravit, vám prozradíme v našem seriálu.


Zdraví a jídlo

Zdraví a jídlo

Bylinky nám pomáhají nejen při léčbě, ale také v kuchyni. Víte, co která léčí? Tušíte, do kterých pokrmů jakou bylinku použít? A jak to zkombinovat, abyste jedli nejenom chutně, ale hlavně zdravě?


Velikonoce

Velikonoce

Velikonoce v moderním pojetí jsou svátky jara, oslavou zrození, počátku života nového roku. Na takovou výjimečnou oslavu je třeba se pořádně připravit – napéct mazance a beránky, obarvit a nazdobit kraslice, uklidit a zkrášlit dům. V našem speciálu nejdete různé triky a tipy, jak na to.


Vánoce

Vánoce

Hledáte inspiraci na Vánoce? Nevíte, jaké dekorace jsou právě v trendu, které byly a budou vždycky? Pátráte po nových receptech na originální a hlavně chutné cukroví? Přemýšlíte o dárcích pro své blízké, až se závity zadírají a pořád nic? Budete bez starostí! V našem Vánočním speciálu najdete vše, co jste kdy o nejkrásnějších svátcích v roce potřebovali vědět a báli jste se zeptat!Časopis

  • Kuchyně.cz 10/2012
    Říjnové číslo časopisu Kuchyně.cz je už tradičně věnováno cukroví, cukroví a zase cukroví….

Soutěže

Speciály

Návody ke stažení

  • Tvořte s námi!
    Překvapte přátele a rodinu originálními, vlastnoručně vytvořenými dekoracemi. Můžete si vyrobit jedinečné šperky, šátky nebo hračky a obdarujte s nimi sebe nebo vaše blízké.
komerční sdělení