Letní grilování

Grilování: Tipy a triky

Grilování: Tipy a triky

Už máte gril a teď stojíte v obchodě v rozpacích, co na něj máte koupit. Pokud nejste vy a vaši blízcí vegetariáni, určitě zamíříte k pultu s masem a uzeninami. Zapomenout byste ale neměli ani na zeleninu. A tady jsou rady, jak to všechno dobře ugrilovat…


25 rad pro bezpečné grilování

25 rad pro bezpečné grilování

Grilování je nejen způsob přípravy pokrmů, ale také společenská událost, na níž je dobré se připravit. Nestačí jen mít hodně jídla a pití. Nejdůležitější je mít zajištěnu bezpečnost, aby se z příjemného posezení nestala tragédie.


Grilovací doplňky – bez čeho se neobejdete?

Grilovací doplňky – bez čeho se neobejdete?

Grilování musí být hlavně zábava. Proto si ho nesmíte nechat znepříjemňovat nečekanými událostmi, jako je třeba spadlé maso do ohniště či špatně vyčištěný gril. S tím vám pomohou nástroje a přístroje, tzv. příslušenství ke grilu.


Marinování: Rady, jak se stát mistry

Marinování: Rady, jak se stát mistry

Kromě párků a klobás je nejčastější surovinou pro grilování maso. Použít můžeme drůbeží, vepřové, hovězí i jehněčí, výborné jsou grilované ryby a zvěřina. Křehkost a vynikající chuť ale masu dodá marináda. Jak ji správně udělat?Časopis

  • Kuchyně.cz 10/2012
    Říjnové číslo časopisu Kuchyně.cz je už tradičně věnováno cukroví, cukroví a zase cukroví….

Soutěže

Speciály

Návody ke stažení

  • Tvořte s námi!
    Překvapte přátele a rodinu originálními, vlastnoručně vytvořenými dekoracemi. Můžete si vyrobit jedinečné šperky, šátky nebo hračky a obdarujte s nimi sebe nebo vaše blízké.
komerční sdělení