Variace letních chutí se sirupy ESSENCE

Novinkou na českém trhu jsou od loňského roku prémiové sirupy české značky ESSENCE společnosti Podravka – Lagris, a. s., vhodné ať už jako osvěžující nápoj, doplněk při míchání koktejlů, ale třeba i na zmrzlinové poháry či palačinky.

K původním šesti příchutím se letos přidala i novinka – Lesní ovoce & borůvka. Navíc ESSENCE představuje i dvě letní příchutě Grep & citrónová tráva a Hroznové víno & muškát. Sirupy ESSENCE se vysokým podílem ovocné šťávy řadí mezi chuťově a kvalitně nadprůměrné a svou popularitu získávají i díky bohaté variabilitě použití. Díky své kvalitě získalo všech šest sirupů základní řady i mezinárodní ocenění kvality a chuti iTQi v Bruselu.

Essence

* Foto je pouze ilustrační.

Samozřejmostí je skutečnost, že všechny ovocné sirupy řady ESSENCE jsou bez přidaných barviv, aromat a neobsahují žádná umělá sladidla.

Sirupy ESSENCE najdete ve vybraných maloobchodních řetězcích za doporučenou cenu 54,90 Kč. Koupit je můžete také na stránkách www.sirupy-essence.cz/eshop.

Pro 3 z vás máme připravené dárkové balíčky sirupů Essence. Neváhejte a zapojte se do soutěže!

Odpovědi hledejte na www.sirupy-essence.cz.

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky. 

Na balíček sirupů se mohou těšit tito soutěžící: Vlasta Š. ze Šumperka, Helena M. ze Vsetína a František V. ze Smižan. Všem výhercům gratulujeme!