Žijte zdravěji s televizí

Koho trápí kila navíc po vánočních svátcích nebo bolavá záda, neměl by si nechat ujít lednové pořady zdravého životního stylu podle televize Fine Living Network. Už v pondělí 9. ledna mohli diváci zhlédnout úvodní epizody dvou premiérových cyklů, které jim pomůžou k tomu, aby se cítili lépe. Pořad Pilates krok za krokem je ideálním začátkem každého dne vždy deset minut před sedmou hodinou ráno. Tělu prospěšný a zároveň chutný jídelníček představí Zdraví na talíři, které vysílá FLN denně vždy v poledne a také v půl šesté večer. Placenou kabelovou a satelitní televizi Fine Living Network (FLN) zastupuje v ČR a SR společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

FLN

Leden patří v televizi Fine Living Network zdravému životnímu stylu. V pořadu Pilates krok za krokem se dozvíte, jak změnit nejen své tělo, ale také celý život. Karon Karterová, profesionální cvičitelka fitness a autorka publikací o zdraví, představí snadný program cvičení pilates, který opravdu funguje. Karon divákům ukáže, jak procvičit celé tělo i jak k posílení tělesné kondice využít techniky dýchání. Naučí vás, jak být v dobré tělesné i duševní kondici. Cviky se zaměřují na často přehlížené svalové skupiny: břicho, záda a boky. Karen dále představí pilates pro středně pokročilé, které pomůže vytvarovat svaly, a získat tak dokonalé tělo. Pilates krok za krokem vysílá FLN každý den ráno v 6.50 hod.

Máte už dost zlozvyků a nezdravého jídla s nulovou výživnou hodnotou? Chcete jíst zdravěji, cítit se lépe a žít život, který vás naplňuje? Pak si nenechte ujít seriál Zdraví na talíři a vyzkoušejte recepty a rady, který si pro vás připravila Andrea Beamanová. Andrea při vaření využívá pouze přírodní potraviny a je také poradkyní pro přírodní výživu a celostní medicínu s akreditací od Americké asociace přírodních léčitelů. V prvním dílu se Andrea setkává se dvěma krásnými dívkami, které trápí nepříjemný problém – alergie na lepek. Kamarádky a spolupracovnice Tara a Carla se naučí, jak připravit skvělá bezlepková jídla. Poté nám Andrea ukáže, jak uvařit opravdu chutné jídlo pro děti všeho věku. Těhotné sestry Denise a Lizbeth pak Andrea naučí, jak připravit skutečně výživné jídlo, které je vhodné nejen pro ně, ale také pro jejich dosud nenarozené děti. V dalším dílu se dlouholeté kamarádky Jayna a Marla společně pokusí zhubnout o 7 až 9 kilo. Andrea jim ukáže, že je možné jíst chutně a zároveň se zbavovat nadbytečných kil. Sledujte Zdraví na talíři každý den ve 12.00 hod. a 17.30 hod na FLN.

Mlýnek

Pokud jste si článek opravdu pozorně přečetli, můžete se zúčastnit soutěže a stát se jedním ze tří šťastných výherců značkového elektrického mlýnku na koření. Odpovědi hledejte v článku Žijte zdravěji s televizí.

Gratulujeme k výhře paní Janě L. z Prostějova, Dagmar F. z Čížkovic a panu Janu S. z Tábora!

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky.