Soutěžte s portálem Slevyaktuálně.cz o lahodná vína z vinařství KUBÍK

Pro milovníky dobrého vína připravil katalog slev www.slevyaktualne.cz, který denně nabízí 800 až 2000 slev, soutěž o 10 lahví kvalitního vína. Odpovězte na jednoduchou otázku a pochutnejte si na vynikajícím červeném a bílém pozdním sběru.

Ceny:
• 6 lahví vína (3 bílá, 3 červená)
• 3 lahve vína (2 bílá, 1 červené)
• 1 láhev vína (červené)

O slevovém agregátoru Slevyaktuálně.cz, www.slevyaktualne.cz

Slevový agregátor Slevyaktuálně.cz je mladý ambiciózní projekt, který na jednom místě nabízí nejrůznější nabídky s výraznými slevami. Slevyaktuálně.cz jsou moderním katalogem slev s nejpřehlednější strukturou a jednoduchým tříděním a vyhledáváním. Denně nabízejí na tisíc nových aktuálních nabídek s těmi nejvyššími možnými slevami. Slevyaktuálně.cz jsou rostoucím projektem, jehož cílem je nabízet denně maximum slev za ty nejnižší ceny jak pro poskytovatele, tak pro zákazníky. Nabídka slev je široká, vybírat se dá z desítek různých oblastí. Tým, který za projektem stojí, má mnohaleté zkušenosti přímo z daného oboru a stále svůj obzor rozšiřuje pro uspokojení potřeb zákazníků i poskytovatelů slev.

www.slevyaktualne.cz

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky.

Gratulujeme k výhře 6 lahví vín paní Lence K. z Výprachtic, k výhře 3 lahví vín panu Lukáši H. z Velké Polomi a k výhře 1 lahve vína panu Robertu F. z Lovosic!