Soutěž o design do vaší kuchyně

Prodejny ENTRADA nabízejí široký sortiment bytových doplňků, svítidel, hodin, dárkových předmětů a vybavení do koupelen i kuchyní podle nejnovějších trendů. Nabídku interiérových doplňků v osobitém španělském designu doplňuje tato značka o autorské designové tapety významné španělské značky Tres Tintas.
Nakoupit můžete v prodejně ENTRADA v Praze 10 Vršovicích v Nákupním centru Eden a v Brně Pekařské ul., kde můžete zároveň využít služby bytového designéra. Nakoupíte také z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu.
Do konce června můžete využít nákupu svítidel a interiérových dekorací v prodejnách ENTRADA v Praze a Brně za zvýhodněné ceny.

ENTRADAENTRADA

Pokud zašlete správnou odpověď na uvedenou otázku, můžete získat bílý keramický džbánek v hodnotě 693 Kč nebo designový keramický kulatý nebo čtvercový tác s listem v hodnotě 623 Kč/790 Kč. Na dva výherce čeká také oranžová keramická salátová mísa v hodnotě 1 490 Kč! Nápovědu najdete na www.entrada.cz.

Entrada


Prostřednictvím internetového obchodu www.entrada.cz můžete do 15.7.2011 nakoupit veškeré koupelnové doplňky se skvělou slevou – 70%.

Entrada

Kontakty:
Prodejna ENTRADA Praha, Nákupní centrum EDEN
U Slávie 1527, Praha 10 - Vršovice,
e-mail: eden@entrada.cz, tel. 272 731 912

Prodejna ENTRADA Brno (proti vchodu do Fakultní nemocnice u sv.Anny) , Pekařská 52, 602 00 Brno
e-mail: entrada@entrada.cz, tel. 542 214 947 – 9

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky. 

Gratulujeme k výhře těmto soutěžícím: Eliška V. z Mostu (bílý džbánek), Eva F. z Liberce (kulatý tác s listem), Marie Š. z Opařan (čtvercový tác s listem), Eva B. z Přerova a Marian R. z Prahy 4 (oranžová salátová mísa)!