Celé Česko v pytli: Získejte také svůj pytel se zásilkovým obchodem www.4home.cz!

S internetovými soutěžemi jako by se v poslední době roztrhl pytel. Již podruhé pod heslem „Nechceme všechny naše fanoušky házet do jednoho pytle, a tak jsme se rozhodli, že dáme každého do pytle zvlášť.“ spouští 4home.cz rozdávací akci pro své facebookové fanoušky.

Získat můžete pytel. Nejedná se samozřejmě o jen tak ledajaký pytel. Organizátoři soutěže myslí na vaše pohodlí v mrazivých zimních dnech a nadělí vám hřejivý televizní pytel Alaska z měkkého fleesu pro příjemné chvíle relaxace. Pravidla akce jsou opravdu jednoduchá a navíc může vyhrát každý. Stačí se stát fanouškem 4home.cz na facebooku a pak dle instrukcí „strčit do pytle“ pět svých přátel. Tedy ne doslova, postačí jejich e-mailové adresy. A pokud vámi zadaní přátelé potvrdí jedním kliknutím, že jsou skutečnými osobami a že vás znají, můžete si pytel vyzvednout nebo si ho nechat zaslat. A jako bonus za laskavost se vaši známí mohou soutěže zúčastnit také. Akce probíhá do 20. 12. 2011 nebo do vyčerpání zásob.

Česko v pytli

Jak již bylo předesláno, nedávno proběhlo první kolo soutěže „Česko v pytli!“, díky jehož úspěchu můžete svůj pytel získat i vy. Této akce se zúčastnilo téměř 800 fanoušků, z nichž si necelé tři čtvrtiny svůj pytel vyzvedly. O velkém úspěchu a spokojenosti s prvním kolem svědčí také pozitivní ohlasy a fotky fanoušků na facebooku.

Úplné informace o soutěži a odkaz k přihlášení naleznete zde.

Česko v pytli